Allecoudent

Prezent stomatologiczny dla osób dbających o uśmiech – czy to dobry pomysł?

W obecnych czasach coraz więcej osób skupia się na trosce o swoje zdrowie i wygląd. Przy kupowaniu prezentów dla naszych bliskich warto wykorzystać ten fakt i obdarować ich prezentem pokazującym nasze starania. Poniżej przedstawiamy pomysły na prezenty stomatologiczne, idealne dla osób dbających o piękny uśmiech. 

prezent dla dbających o zęby

Prezent stomatologiczny 

Nie mamy tutaj na myśli prezentów dla osób pełniących zawód dentysty (chociaż oni też będą zadowoleni z zaproponowanych podarunków). Nasze pomysły są skierowane specjalnie dla osób, które troszczą się o swoje zdrowie, przede wszystkim o uzębienie. Co zatem podarować osobie, która pragnie zyskać zniewalający uśmiech?

Prezent dla osób dbających o zęby – elektryczna szczoteczka

Jeśli chcesz zatroszczyć się o zdrowie ważnej osoby, możesz podarować produkt taki jak elektryczna szczoteczka. Jest to świetna inicjatywa, która przyniesie posiadaczowi szczoteczki wiele wygody. Przy używaniu szczoteczki elektrycznej wzrasta jakość czyszczenia naszej jamy ustnej, dzięki czemu zęby stają się gładsze i bielsze. Dodatkowo takie szczoteczki posiadają wiele trybów szczotkowania, dlatego każdy znajdzie rozwiązanie odpowiadającego jego preferencjom. 

Voucher dla osób dbających o uśmiech

Zdrowie jamy ustnej jest tak samo ważne, jak zdrowie pozostałych części ciała. Na szczególne okazje takie jak urodziny, świetnym upominkiem będzie podarowanie najbliższym pięknego i zdrowego uśmiechu. 

Zależy Ci na tym, aby osoba, która ma otrzymać prezent, zaczęła troszczyć się o swój uśmiech, ponieważ wcześniej unikała stomatologa? A może zauważyłeś, że przyszły obdarowany ostatnio opuścił kilka wizyt kontrolnych? W takim razie z pomocą przychodzimy my, czyli poznański gabinet dentystyczny Allecoudent

W naszym gabinecie stomatologicznym bez żadnego problemu zapiszesz drugą osobę na wizytę. Już teraz pomóż się przekonać bliskiej osobie, że dentysta jest bardzo przyjazną osobą, a profilaktyka dla każdego z nas jest niezbędna, dlatego zadzwoń do naszego gabinetu i zapisz bliskich na wizytę lub zrób prezent właśnie sobie i skorzystaj z naszych usług!

Irygator – niecodzienny upominek

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że produkty, które wymieniliśmy wcześniej, to nie jedyne ciekawe prezenty dentystyczne. Irygator jest świetnym narzędziem, uzupełniającym naszą codzienną higienę jamy ustnej. Będzie to doskonały prezent zwłaszcza dla osób, które noszą m.in. aparaty ortodontyczne i implanty lub mają ciasne przestrzenie międzyzębowe. Takie artykuły dentystyczne, to świetni zastępcy nici dentystycznych. Dodatkowo urządzenie masuje dziąsła, co przekłada się na zmniejszenie krwawienia podczas szczotkowania.

Nie każdy prezent jest trafiony…

Wiele osób w swoim życiu choć raz otrzymało nietrafiony prezent. I właśnie takim nietrafionym prezentem mogłaby się okazać pasta wybielająca. Oczywiście wielu u nas pragnie mieć piękny, śnieżnobiały uśmiech. Jednak ze strony obdarowanego, podarunek może zostać odebrany jako insynuacja do niezbyt białych zębów. 

Prezenty powinny sprawiać wyłącznie radość, dlatego jeśli koniecznie chcesz kupić taki sprawunek z okazji zbliżającej się okazji, dobrym pomysłem będzie ustalenie, czy dana osoba nie będzie miała nic przeciwko otrzymaniu pasty wybielającej. 

FAQ:

Pasta wybielająca na prezent – czy to dobry pomysł?

Przed wyborem pasty wybielającej na upominek najlepiej będzie skonsultować to z bliskim. Kupowanie takiego prezentu może sprawić nieprzyjemny odbiór w kwestii kogoś uzębienia. 

Co na prezent dla osób troszczących się o zęby?

Świetnym pomysłem dla osób, które cenią sobie estetykę swojego wyglądu, w szczególności swojego uśmiechu, będzie zakup szczoteczki elektrycznej, irygatora lub vouchera na wizytę u dentysty. Są to bez wątpienia bardzo praktyczne prezenty, z których Twoi bliscy będą zadowoleni. 

Gdzie kupić bon podarunkowy do stomatologa?

W Allecoudent na wizytę stomatologiczną możesz umówić zarówno siebie, jak i swoich najbliższych. Już teraz możesz pomóc się przekonać bliskiej osobie, że dentysta jest bardzo przyjazną osobą, dlatego wystarczy zadzwonić do naszego gabinetu i zarezerwować wizytę. 

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.