Allecoudent

Efekty Leczenia - Przed i Po

Cennik Usług

Witamy na stronie poświęconej efektom leczenia w naszej praktyce dentystycznej

Nasza praktyka zobowiązuje się do zapewnienia najwyższej jakości opieki dentystycznej, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i materiały. Z dumą prezentujemy efekty naszej pracy, które nie tylko świadczą o naszym profesjonalizmie, ale przede wszystkim o zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi pacjenci. Poniżej znajdziecie Państwo galerię zdjęć przedstawiających efekty leczenia różnorodnych przypadków dentystycznych, od prostych zabiegów higienizacyjnych po zaawansowane procedury rekonstrukcyjne. Każdy przypadek to nie tylko demonstracja naszych umiejętności, ale też świadectwo indywidualnego podejścia do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi efektami leczenia, które stanowią połączenie sztuki dentystycznej z najnowszą wiedzą medyczną. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, co tu zobaczycie, zyskacie Państwo pewność, iż jesteście w dobrych rękach.

Anatomiczna odbudowa trzonowca

Korony porcelanowe

Anatomiczna odbudowa kompozytowa zęba trzonowego po usunięciu próchnicy. Zabieg wykonała lek. dent. Laura Nowak.

Odbudowa przedtrzonowca overlay

Korony porcelanowe

Odbudowa zęba przedtrzonowego za pomocą nakładu pośredniego typu overlay, wykonanego w naszym laboratorium protetycznym. Leczenie przeprowadziła lek. dent. Laura Nowak.

Odbudowa trzonowca overlay

Protezy zębowe szkieletowa

Odbudowa zęba trzonowego za pomocą nakładu pośredniego typu overlay, wykonanego w naszym laboratorium protetycznym. Leczenie przeprowadziła lek. dent. Laura Nowak.

Estetyczna odbudowa siekacza

Protezy zębowe szkieletowa

Estetyczna odbudowa kompozytowa siekacza dolnego. Zabieg wykonała lek. dent. Laura Nowak.

Leczenie endodontyczne trzonowca

Protezy zębowe szkieletowa

Leczenie endodontyczne trzonowca dolnego oraz odbudowa kompozytowa. Leczenie przeprowadziła lek. dent. Olesia Magdysh.

Efekt higienizacji zębów

Protezy zębowe szkieletowa

Efekt higienizacji (usunięcia kamienia, piaskowania i polerowania zębów). Zabieg wykonała lek. dent. Aleksandra Rogala.

Bonding zębów siecznych

Protezy zębowe szkieletowa

Bonding zębów siecznych, czyli pokrycie zębów cienką warstwą kompozytu w celu poprawy ich estetyki. Zabieg wykonała lek. dent. Magdalena Podkowińska.

Anatomiczne odbudowy kompozytowe

Protezy zębowe szkieletowa

Wymiana nieszczelnych wypełnień amalgamatowych, leczenie próchnicy i anatomiczna odbudowa zębów materiałem kompozytowym. Leczenie przeprowadziła lek.dent. Olesia Magdysh.

Protetyczna odbudowa przedtrzonowca

Protezy zębowe szkieletowa

Odbudowa zęba przedtrzonowego, po leczeniu endodontycznym, za pomocą korony protetycznej porcelanowej na podbudowie metalowej. Korona została osadzona na indywidualnym wkładzie koronowo-korzeniowym. Korona oraz wkład zostały wykonane w naszym laboratorium protetycznym. Leczenie przeprowadziła lek. dent. Aneta Sutkiewicz.

Leczenie zębów po urazie

Protezy zębowe szkieletowa

Leczenie zębów po urazie. Wyniku urazu doszło do odłamania fragmentów koron zębów siecznych oraz obnażenia miazgi. Przeprowadzono leczenie biologiczne miazgi, a następnie przyklejenie odłamanego fragmentu zęba oraz odbudowę kompozytową. Leczenie przeprowadziła lek. dent. Aleksandra Rogala.

Efekt higienizacji zębów

Protezy zębowe szkieletowa

Efekt higienizacji (usunięcia kamienia, piaskowania i polerowania zębów). Zabieg wykonała hig.Tetiana Biletska

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.