Allecoudent

Jak się ubrać do dentysty?

jak ubrać się do dentysty

Każdy z nas wie, że w różnych miejscach oraz sytuacjach obowiązuje dress code. Na wesele nikt nie pójdzie w piżamie a na wypad do lasu w szpilkach i sukience czy garniturze.

Sprawdź naszą ofertę

Więc jak to jest u stomatologa? Czy obowiązuje jakiś sposób ubioru? Otóż nie. Ale są zalecenia. Ja będąc lekarzem zawsze mam gorącą prośbę do moich pacjentów. Ubierajcie dresy! Na wizytę do gabinetu dobrze jest ubrać się w wygodne, niezbyt cenne rzeczy. Dlaczego? Niektóre procedury stomatologiczne, w szczególności leczenie endodontyczne, są długie i męczące i dla lekarza i dla pacjenta i dla asysty.

jaki ubiór do dentysty

Nie dokładajmy sobie do tego jeszcze niewygodnych, ciasnych eleganckich ubrań! My tu nie oceniamy. Naprawdę. Kolejna sprawa. Nasze zabiegi często gęsto są po prostu związane z możliwością pobrudzenia waszych ubrań. W czasie higienizacji piasek i pasta są wszędzie, w czasie leczenia endodontycznego może kapnąć kropla podchlorynu i taka bluzka/sukienka/sweter mają piękną permanentną plamę.

ubiór do dentysty

Przykłady można mnożyć. My staramy się zabezpieczyć pacjentów przed tym wszystkim, jednak jesteśmy tylko ludźmi, wszystko się może zdarzyć. Podsumowując najlepszym ubiorem na wizytę do dentysty jest dres i no make up day

Autorzy.:

Dr.n.biol. Małgorzata Gromadecka – Sutkiewicz

Lek.dent. Aneta Sutkiewicz

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.