Allecoudent

Zespół gabinetu Allecou Dent

zespół Allecoudent

Kogo właściwie możemy spotkać w gabinecie stomatologicznym? Zawsze kiedy idziemy do gabinetu stomatologicznego myślimy o lekarzu dentyście. Ale przecież nie jest on jedyną osobą która tam pracuje.

Sprawdź naszą ofertę

Kogo spotkamy w gabinecie stomatologicznym?

Wraz z lekarzem współpracuje zawsze asystentka stomatologiczna. Jest ona nieocenioną pomocą przy zabiegach, organizacji pracy lekarza, utrzymaniu sterylności i jałowości gabinetu stomatologicznego. Można powiedzieć, że to ona zawiaduje gabinetem i sprawia, że ten sprawnie funkcjonuje.

Zabiegi higienizacji, czyli usuwanie miękkich i twardych złogów nazębnych, piaskowanie oraz fluoryzacji czasami wykonuje także dyplomowana higienistka stomatologiczna.

zespół gabinetu Allecoudent Allecoudent zespół

Profesjonalny technik dentystyczny w Allecou Dent

W Allecou Dent w związku z faktem, iż posiadamy laboratorium protetyczne, znajduje się też technik dentystyczny, który jest ważną częścią procesu tworzenia prac protetycznych takich jak: mosty, korony, protezy, ich renowacja czy naprawy. Jak widać, wkład wielu osób sprawia, że gabinet jest tak wyjątkowym miejscem.

Umów się na wizytę!

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.