Allecoudent

Zespół Allecoudent

Aleksandra Rogala

Lekarz dentysta

Uczelnia: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Praca: Stomatologia zachowawcza, Endodoncja, Profilaktyka, Stomatologia dziecięca

O mnie: Jestem lekarzem dentystą z pasją do tworzenia pięknych uśmiechów i dbania o zdrowie jamy ustnej. W pracy zależy mi na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta, opartym na empatii i zrozumieniu. Zawsze stawiam na transparentną komunikację, dlatego dokładnie omawiam plan leczenia oraz odpowiadam na wszelkie pytania. Dążę do tego, aby każda wizyta była nie tylko skuteczna, ale także komfortowa, pozbawiona bólu oraz stresu. Dużą wagę przykładam do edukacji i profilaktyki, ponieważ uważam, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Moim celem jest nie tylko poprawa zdrowia jamy ustnej, ale także budowanie trwałej relacji opartej na zaufaniu i profesjonalizmie. Stale pogłębiam swoją wiedzę regularnie biorąc udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach, aby doskonalić jakość wykonywanych przeze mnie zabiegów.

Hobby: W wolnym czasie uwielbiam piec ciasta oraz odwiedzać kawiarnie. Hobbystycznie trenuję taniec. Nie pogardzę też dobrą książką, czy wciągającym filmem.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.