Allecoudent

Czy implanty zębów bolą? Zabieg i rekonwalescencja

czy implanty zębów bolą? zabieg i rekonwalescencja

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na implantację zęba, aby odzyskać piękny uśmiech i pełną funkcjonalność jamy ustnej. Jednak wiele osób wciąż obawia się tego zabiegu ze względu na ból i długi czas rekonwalescencji. W tym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania dotyczące implantacji zęba: jak przebiega ten zabieg, czy jest bolesny, jak dbać o implanty po zabiegu oraz jak długo trwa rekonwalescencja. Zapraszamy do lektury!

Zalety protezy na implantach. Jak wygląda ich zakładanie?

Proteza na implantach to najskuteczniejsze i najlepsze rozwiązanie w przypadku braków w uzębieniu. Taki rodzaj odbudowy protetycznej zapewnia najbardziej naturalny efekt, trwałość i efekt estetycznego uśmiechu na lata. Jak dopasować właściwą protezę, na czym polega procedura i jaki jest jej koszt?

Straciłam/em ząb! Co dalej?

Utrata zeba

Czasami zdarza się sytuacja bez wyjścia. Ząb jest już tak zniszczony, czy nieszczęśliwie ułamany itp., iż nie pozostaje nic innego jak jego ekstrakcja.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.