IDENTYFIKATOR:1613405182265009 Zadzwoń: 61 8 664 100

O nas

Allecou Dent to specjalistyczna klinika stomatologiczna założona w Poznaniu w 1975 roku, przez pana doktora Christosa Allecou. Stawiamy na ciągły rozwój placówki, zapewniając kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, protetyki czy profilaktyki. Naszych siedmiu lekarzy ma do wykorzystania trzy w pełni wyposażone gabinety stomatologiczne, gdzie wraz z asystentkami pomagają uśmierzyć ból oraz odmienić uśmiech, bo to Państwa uśmiech jest dla nas najważniejszy. Integralną częścią kliniki jest laboratorium dentystyczne, gdzie nasi technicy tworzą przepiękne, najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne. Zapewniamy interdyscyplinarną opiekę stomatologiczną, gdyż komfort, bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem.

Dla Państwa wygody w naszej poczekalni dostępne jest WiFi, przygotowaliśmy też najnowsze gazety oraz biuletyn informacyjny o zabiegach, które wykonujemy w Allecou Dent. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki!


Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Realizacja i pozycjonowanie | Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.