Zadzwoń: 61 8 664 100

O nas

Allecou Dent – specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w mieście Poznań, zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Gabinet koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu protetyki stomatologicznej, chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, enododoncji, czy też stomatologii dziecięcej.
Dbając o zadowolenie naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, śledzimy na bieżąco nowości na rynku dentystycznym. Allecou Dent gwarantuje bardzo szerokie spektrum najnowszych technik w stomatologii ogólnej i protetyce. Centralną częścią naszego gabinetu jest laboratorium protetyczne. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, stosując adekwatne środki do danej sytuacji. Zawsze z chęcią doradzamy w wyborze odpowiedniego, najkorzystniejszego leczenia. Placówka zlokalizowana jest przy ul. Głogowska 109 w mieście Poznań.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1970 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

  • Nowa strona www

    Właśnie uruchomiliśmy nową wersję naszej strony internetowej, na której...

  • Nieświeży oddech

    Wielu z nas cierpi z powodu nieświeżego oddechu. Wbrew pozorom bardzo często...

Realizacja Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.