IDENTYFIKATOR:1613405182265009 Zadzwoń: 61 8 664 100
  • Home
  • Blog
  • Przebarwienia na zębach - jak sobie z nimi poradzić?
Proteza szkieletowa na zatrzaskach

Co to jest proteza szkieletowa na zatrzaskach?

Konieczność założenia protezy nie zawsze związana jest z usunięciem wszystkich zębów. Na uzupełnienie ubytków nierzadko chcą zdecydować się także osoby, które mają część swojego uzębienia. W takim przypadku warto postawić na protezę szkieletową na zatrzaskach. Sprawdź, jakie ma ona zalety i ile kosztuje tego rodzaju uzupełnienie stomatologiczne.

proteza zębowa natychmiastowa

Proteza zębowa natychmiastowa – opinie dentystów i pacjentów

Ekstrakcja zębów, szczególnie tych widocznych podczas uśmiechania się, często wywołuje u pacjentów dyskomfort. Rozwiązaniem tego problemu może być proteza zębowa natychmiastowa, zakładana od razu po usunięciu zębów. Dowiedz się, co o takim uzupełnieniu stomatologicznym sądzą dentyści oraz pacjenci.

Przyczyny bruksizmu u dziecka

Zgrzytanie zębami u dzieci – jakie są przyczyny i sposoby leczenia?

Zgrzytanie zębami u dzieci, podobnie jak u dorosłych, może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Zjawisko to zazwyczaj obserwuje się u najmłodszych w nocy i choć powszechnie kojarzone jest ono z występowaniem pasożytów u malucha, przyczyny tego schorzenia często są inne. Po czym rozpoznać bruksizm u swojej pociechy i w jaki sposób go leczyć?

Profesjonalne wybielanie zębów u dentysty

Ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty?

Uśmiech jest wizytówką każdego człowieka, dlatego warto zadbać o to, aby zęby zawsze były śnieżnobiałe. Niestety, spożywanie określonych pokarmów czy picie kawy lub herbaty może przyczyniać się do powstawania na nich przebarwień. W takim przypadku należy pójść do dentysty na rozjaśniający je zabieg. Ile kosztuje wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym?

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Realizacja Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.