IDENTYFIKATOR:1613405182265009 Zadzwoń: 61 8 664 100
  • Home
  • Blog
  • Ile kosztuje leczenie kanałowe zębów?

Co jeść po wyrwaniu zęba?

Wyrwanie zęba to trudny i złożony zabieg, który powinien być przeprowadzany pod okiem doświadczonego specjalisty. Aby uniknąć dodatkowych komplikacji, warto stosować się do określonych wskazówek, dotyczących również spożywania pokarmów. W niniejszym artykule omówimy procedurę wyrwania zęba oraz zalecenia, do jakich należy się stosować po zabiegu.

fleczer dentystyczny

Fleczer dentystyczny – po co, w jaki sposób i na jak długo się go zakłada?

Fleczer stomatologiczny to tymczasowe wypełnienie, które stomatolog umieszcza w zębie, gdy nie ma możliwości naprawienia danego ubytku podczas jednej wizyty. Fleczer w zębie zapewnia więcej czasu na działanie i pozwala chwilowo zmniejszyć dolegliwości związane z bólem oraz nadwrażliwością. Przedstawiamy najważniejsze informacje o fleczerze dentystycznym.

zęby wkręcane cena

Ile kosztują zęby wkręcane?

Sztuczne zęby nie tylko stabilizują zgryz i pomagają podczas jedzenia, ale mają ogromny wpływ na samopoczucie pacjentów. Ze względu na to coraz więcej osób decyduje się na protezy stałe – zęby wkręcane świetnie uzupełniają ubytki w uzębieniu, stanowią jednak poważną inwestycję. Ile kosztują zęby wkręcane? Odpowiadamy w poniższym artykule.

odbudowa zęba cena

Ile kosztuje odbudowa zęba?

Prawdopodobnie każdy marzy o pięknym uśmiechu pełnym jasnych, zdrowych zębów. Niestety wymaga on wielkiej troski, a często również sporych nakładów finansowych. Uzębienie zniszczone chorobą, zaniedbaniem czy wypadkiem wymaga kompleksowego leczenia lub rekonstrukcji. Zęby uzupełnia się wówczas specjalnym materiałem. W poniższym artykule sprawdzimy, ile kosztuje odbudowa zęba.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Realizacja i pozycjonowanie | Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.