IDENTYFIKATOR:1613405182265009 Zadzwoń: 61 8 664 100
  • Home
  • Blog
  • Dziąsło po wyrwaniu zęba – jak się goi? Jak przyspieszyć gojenie?
Recesj dziąsła - co to takiego?

Recesja dziąseł – objawy, przyczyny, leczenie

Recesja dziąseł to dość powszechny problem stomatologiczny, z którym każdego roku odwiedza gabinet dentystyczny wielu pacjentów. W dzisiejszym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości na ten temat, podpowiemy, jak podstępować w razie pojawienia się niepokojących objawów oraz jak wygląda leczenie tego problemu. Recesja dziąseł – co to jest i jak ją leczyć? Dowiedz się już dziś!

periodontolog - czym się zajmuje?

Periodontolog – kim jest i czym się zajmuje oraz jakie zabiegi wykonuje?

Problemy zlokalizowane w jamie ustnej zmuszają nas do odwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Jednak niektóre schorzenia, w tym np. zapalenia przyzębia, mogą wymagać wizyty u zupełnie innego specjalisty, który zaproponuje kompleksowe i skuteczne leczenie. Mowa o periodontologu – kto to, kiedy się do niego zgłosić i w przypadku jakich problemów może nam pomóc? Dowiedz się już dziś!

ciąża a dentysta

Ciąża a dentysta i leczenie zębów – jakie zabiegi można przeprowadzić?

Czy przyszła mama może zdecydować się na leczenie stomatologiczne wedle takich samych standardów, jak kobiety, które nie są w ciąży? To stan, w którym szczególnie należy zadbać o zdrowie swoje i maluszka, który niedługo ma przyjść na świat. Przez to wiele kobiet rezygnuje z odwiedzania gabinetów dentystycznych w obawie, że wykonywane zabiegi będą zagrożeniem dla dziecka. Jednak rezygnowanie z wizyt u dentysty i wymaganych zabiegów stomatologicznych to duży błąd. W dzisiejszym wpisie rozwiejemy wszystkie wątpliwości związane z tematem – ciąża a dentysta.

trwałość wypełnienia zęba

Co wpływa na trwałość wypełnienia zęba?

Plombowanie zębów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach stomatologicznych, który wymaga dokładności, precyzji i wprawy. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to jednocześnie najprostszy i najszybszy sposób leczenia próchnicy czy też odbudowy zęba po uszkodzeniu. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, na czym polega zabieg, jak przebiega krok po kroku, czy boli oraz co wpływa na trwałość wypełnienia zęba.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Realizacja i pozycjonowanie | Agencja SEO Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.