IDENTYFIKATOR:1613405182265009 Zadzwoń: 61 8 664 100
  • Home
  • Blog
  • Ile kosztuje leczenie kanałowe zębów?
Dentysta a koronawirus

Koronawirus a dentysta – jak wygląda leczenie stomatologiczne w trakcie pandemii?

Pandemia COVID-19 znacznie wpłynęła na codzienne funkcjonowanie każdego człowieka. Gabinetów dentystycznych, podobnie jak innych miejsc, dotyczą zalecenia mające na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. W leczeniu stomatologicznym obecnie jeszcze większe znaczenie mają zasady higieny. Dowiedz się, jak wygląda wizyta u dentysty w czasach pandemii.

Proteza natychmiastowa

Czym jest proteza natychmiastowa oraz ile kosztuje?

Usunięcie zębów zazwyczaj wpływa na estetykę uśmiechu pacjenta. Jest to szczególnie widoczne, jeśli stomatolog musi wykonać ekstrakcję przedniego uzębienia. W takim przypadku warto zdecydować się na protezę natychmiastową. Czym jest i ile kosztuje takie rozwiązanie?

Koferdam w stomatologii

Koferdam w stomatologii – zastosowanie w leczeniu dentystycznym

Koferdam to chętnie stosowane w stomatologii akcesorium, które zwiększa bezpieczeństwo pacjentów i usprawnia przeprowadzane zabiegi. Dentyści używają go m.in. podczas leczenia kanałowego. Sprawdź, jak działa koferdam stomatologiczny oraz kiedy należy go zastosować.

Halitoza

Co to jest halitoza i jak wyleczyć nieprzyjemny zapach z ust?

Halitoza to wstydliwe schorzenie związane z długo utrzymującym się, nieprzyjemnym zapachem z ust. Dotyka ono aż ¼ osób na całym świecie. Chcąc wyleczyć tę przypadłość, należy przede wszystkim poznać jej przyczyny. Dowiedz się, co to halitoza oraz jak przebiega leczenie tego schorzenia.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Realizacja Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.