IDENTYFIKATOR:1613405182265009 Zadzwoń: 61 8 664 100

Zespół Allecoudent

Natalia Potempa

Lekarz dentysta

Szkoła: : Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu – D.D.S program w języku angielskim

Praca: Stomatologia zachowawcza, Stomatologia dziecięca, Stomatologia estetyczna

Inne: W swojej pracy kieruję się dokładnością, profesjonalizmem oraz dobrem pacjenta. Kreowanie pięknego i zdrowego uśmiechu to moja pasja. Stawiam również na edukację stomatologiczną, od 2019 rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne ze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji, jestem również asystentem naukowo-dydaktycznym w Klinice Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Bycie nauczycielem oraz edukacja studentów w języku polskim, jak i angielskim pozwala mi dzielić się zdobytą wiedzą oraz daje możliwości dalszego rozwoju. W swojej pracy cenię dobro drugiego człowieka, dlatego już od czasów studenckich udzielam się jako wolontariusz stomatologiczny. Udało mi się zrealizować kilka projektów stomatologicznych między innymi na Jamajce, w Tanzanii oraz Nepalu – gdzie mogłam edukować, leczyć oraz pomagać najbardziej potrzebującym.

Hobby: Uwielbiam podróże, poznawanie nowych kultur i ludzi jest dla mnie fascynujące. Odkrywanie świata to wielka i pouczająca przygoda. Jestem również aktywna sportowo – jogging oraz joga pozwalają mi się zrelaksować. W wolnych chwilach gram również na pianinie.

Allecoudent - gabinet stomatologiczny

Allecou Dent to specjalistyczny gabinet stomatologiczny istniejący od 1975 roku, założony w Poznaniu. Nasz gabinet zapewnia kompleksowe usługi stomatologiczne. Centrum Allecou Dent koncentruje się na profesjonalnej opiece z zakresu chirurgii szczękowo–twarzowej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji, protetyce, dobry stomatolog Poznań.

logo biale

Gabinet stomatologiczny Allecoudent
60-266 Poznań, Polska
ul. Głogowska 109,

61 8 664 100
biuro@allecoudent.pl
www.allecoudent.pl

dobry stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny

Ostatnie aktualności

Realizacja i pozycjonowanie | Empressia

Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu.